Skip links

Kuşe Etiket

Kuşe Etiket daha çok yapışkanlı bir kağıt kullanılması tercih edilen koli, şişe, ambalaj ve diğer yüzeylerde kullanılır. Kullanılan yüzeyde çok uzun süre kalmayacak. Sadece ürünün bir yerden bir yere taşınmasında kullanılan basit yüzeylerde kullanılır. Daha çok koli etiketi olarak tüketilir. Ya da maliyet düşüklüğü nedeniyle gıda ambalajlarında da kullanılır. Kağıt olması sebbiyle yırtılan bir etikettir. Kuşe etiket neme ve suya karşı dayanıklı değildir. Sadece ürün tanımlarını içerir ve uzun süre dayanımı istenmez. Firmamız kuşe etiketler üzerine de UV mürekkep ile baskı yapmaktadır. Kuşe Etiket Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kuşe etiketler boş barkod etiketi olarak da üretilir. Kuşe etiket üzerine wax ribon ile baskı yapılmaktadır. Kuşe etiketlerdeki dayanım yüksek değildir. Ama maliyetin düşük talep edildiği noktalarda sıklıkla kullanılır. PP etikete ikame etmesi için üzerine laminasyon atılır. Ama dayanımı PP etiket kadar olmaz. Sadece yüzeyin suya ve neme karşı dayanması sağlanır. Ayrıca Kuşe Etiket Baskı sayesinde istenilen verim elde edilir.

Kuşe etiketlerin kullanım alanı kullan at ürünlerinde ürünün kullanılıncaya kadar taşıyan zamana kadar ürünü taşır. Sonrasında atığa atıldığı için kullanımı kısa ömürlüdür.